NE ARAMIŞTINIZ ?

Medya

15.10.2020

KÜLTÜREL DÖNÜŞÜM ÖDÜLLERİ ÇATES’TE SAHİPLERİNİ BULDU

Kültürel dönüşüm projesi kapsamında ÇATES’te başarı ödülleri sertifikaları sahiplerine verildi.

İlk defa bu yıl düzenlenmeye başlanan Kültürel Dönüşüm Projesi kapsamında dağıtılan, Fark Yaratan Ödülleri sertifika töreni ÇATES Direktörü Hakan Kızıl’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Ödüller; fark yaratan, sosyal kültürel faaliyetler, sportif faaliyetler alanında olmak üzere üç kategoride dağıtıldı.

Fark yaratan ödüller:

İş Sağlığı ve Güvenliği: Yaşar KILIÇARSLAN, İş sağlığı güvenliği uygulamaları, (KKD kullanımı, R5, iş izinleri, toolbox) kendi birimi ve kontrolünde olan tüm alt işverenlerde titizlikle uygulanmasını sağladığı performans nedeniyle.

Çevre Başarı Ödülü: Muzaffer DURMUŞ, Atık depolama sahasında, atıkların ayrıştırılarak düzenlenmesi ve bertaraf konularındaki performansı nedeniyle.

Proses İyileştir Ödülü: Nevin FİDANBOY, satın alma biriminde çalışmaya başlamasından sonra gösterdiği yüksek verimlilik ve performans nedeniyle.

Sosyal Kültürel Faaliyetler;

Uluslararası alanda: Şaban KOMŞU, ahşap yakma sanatı ile yapmış olduğu tabloların ile uluslararası ve ulusal festivallerde sergilenmesi ve ağaç yakma sanatı ile resim yapmayı katılımcılara canlı olarak göstermesi.

Ulusal alanda: Şükran KIRÖMEROĞLU, 2012 Yılından itibaren Türk Kızılay’ı gönüllü çalışanı, toplum liderlerini teşkilatlandırma koordinatörü olarak afet eğitmenliği, yardım çalışmaları, Kızılay Şube yönetimi, Zonguldak ve ÇATES’te kan bağış organizasyonları çalışmaları ile.

Lokal alanda: Serdar BALÇIK, Zonguldak amatör tiyatro çalışmalarında oyuncu olarak yer alması ve oyun sergilemelerindeki performansı nedeniyle…

Sportif Faaliyetler;

Uluslararası alanda: Gürkan KAPTAN. Uluslararası festivallerde halk dansları ve folklor ekibi içerisinde gösterdiği performans nedeniyle.

Ulusal alanda: Sercan BİLGİN, ÇATES Işık Spor antrenörü olarak takıma kazandırdığı şampiyonluk.

Lokal alanda: Cumhur TUNA, ÇATES Işık Spor yönetici performansı nedeniyle.

Kültürel Dönüşüm Projesi; şirkete değer katan projelerin hayata geçmesi, şirket kültürünün geliştirilmesi gibi içerikleri hedeflemektedir.